Europejski Tydzień Sportu – Czas na aktywność, czas na #BeActive, 23-30 września

Po raz kolejny nasza szkoła wraz z przedszkolem weźmie udział w Europejskim Tygodniu Sportu Szkolnego.

Dlaczego dołączyliśmy do tego wydarzenia?

1) Biorąc udział w takich wydarzeniach zwiększamy świadomość i gotowość całej społeczności szkolnej i przedszkolnej. Wszystko po to, by ruch stał się nieodłącznym elementem codzienności.

2) Pokazujemy, że aktywność fizyczna jest fajna! Po prostu…

3) Promujemy zdrowy styl życia i budujemy dobre nawyki.

4) Jednoczymy i budujemy społeczność uczniowską.

5) Jako zarejestrowana szkoła zyskujemy certyfikat, a przede wszystkim stajemy się częścią dużej, międzynarodowej społeczności, skupionej wokół wspólnego celu.

Uwaga!

Już w nadchodzącym tygodniu nasi uczniowie i przedszkolaki wezmą udział w grach, zabawach i rozgrywkach sportowych przygotowanych przez nauczycieli. Trzymamy kciuki za pogodę i udaną zabawę.

Talenciaki

Nasza szkoła od początku roku szkolnego wystartowała w projekcie Talenciaki. Jest to już druga edycja tego projektu organizowana przez sieć sklepów LIDL. Aby wesprzeć nasza placówkę w tym projekcie wystarczy zrobić zakupy w lidlu za min 50 zł, w tym zakupić owoc lub warzywo i odebrać kupon talenciaka w kasie. Na Wasze kupony czeka specjalnie przygotowana skrzynka przy wejściu do szkoły. Przypominamy, że im więcej kuponów tym więcej sprzętu sportowego i gier mamy szanse otrzymać. Na chwilę obecną mamy zarejestrowanych prawie 150 kuponów (dziękujemy). Poniżej link do strony naszej szkoły w witrynie lidla, gdzie można na bieżąco obserwować postęp zbierania talenciaków, a także samodzielnie rejestrować kupony bez konieczności przynoszenia ich do szkoły. Przypominamy, że im więcej kuponów tym więcej sprzętu sportowego i gier mamy szanse otrzymać.