Witamy Nowy Rok Szkolny 2023/2024

W dniu dzisiejszym na placu szkolnym dzieci przedszkolne, uczniowie, nauczyciele i rodzice spotkali się na uroczystym apelu rozpoczynającym nowy rok szkolny 2023/2024.
Inauguracja roku odbyła się z udziałem wójta gminy Reńska Wieś Tomaszem Kandziora, który powitał nową dyrektor szkoły Magdalenę Pawlik.
Dla 12 uczniów ten dzień to nowe doświadczenie, szkolna przygoda, stres ale i okazja do nawiązania nowych znajomości. Pierwszoklasiści zostali obdarowanie „tytami”, które sprawiają dzieciom dużo radości.
Wszystkim rozpoczynającym dziś kolejny rok edukacji, dyrektor szkoły życzyła sukcesów, zadowolenia, czerpania jak najwięcej przyjemności z tego czasu spędzonego w murach szkoły.
„ Niech Wam nie zabraknie energii i zapału w rozwijaniu własnych pasji i kształtowaniu własnych charakterów”.