PSYCHOLOG SZKOLNY

Drodzy Uczniowie, drogie Dzieci,
Szanowni Rodzice, Opiekunowie i Nauczyciele!

Nazywam się Joanna Kaczmarczyk i pracuję w Waszej szkole na stanowisku psychologa szkolnego. Psycholog w szkole zajmuje się szeroko pojętą pomocą psychologiczno-pedagogiczną skierowaną do uczniów, dzieci przedszkolnych, rodziców, opiekunów oraz nauczycieli. Jestem do Waszej dyspozycji w sytuacjach, gdy potrzebujecie rady, pomocy, wsparcia lub po prostu odczuwacie potrzebę rozmowy. Moim zadaniem jest wysłuchać Was, dać poczucie zrozumienia i pomagać.

Jestem po to, aby wspierać uczniów i dzieci w trudnościach emocjonalnych, społecznych, motywacyjnych, szkolnych, związanych z różnymi trudnymi sytuacjami, czy problemami życiowymi. Drodzy Uczniowie i Dzieci, rozmowa z psychologiem może pomóc Wam znaleźć rozwiązanie trudnej sytuacji oraz spojrzeć na pewne sprawy z innej perspektywy. Pamiętajcie, jestem w szkole dla Was.

Do psychologa szkolnego mogą zgłosić się również rodzice oraz opiekunowie uczniów
i dzieci przedszkolnych potrzebujący wsparcia w procesie wychowawczym, w sytuacji gdy zauważają niepokojące objawy w funkcjonowaniu dziecka (emocjonalne, społeczne, rozwojowe) lub wtedy, gdy dziecko ma trudności w nauce. Zachęcam także do spotkania ze mną wtedy, gdy po prostu chcą Państwo lepiej zrozumieć swoje dzieci.

Zapraszam do współpracy także nauczycieli i wychowawców. Wesprę Was w pojawiających się trudnościach, problemach edukacyjnych i wychowawczych. Wspólnie spróbujemy znaleźć rozwiązanie.

Godziny pracy psychologa szkolnego:

PONIEDZIAEK – 8:30 – 11:30

ŚRODA – 10:00 – 14:30

CZWARTEK – 11:45 – 15:15

Zapraszam do kontaktu,

Joanna Kaczmarczyk – psycholog szkolny