Dzień Kropki w przedszkolu

Jest to dzień odwagi i zabawy. Dziś nasze zajęcia wypełnione były kolorowymi zadaniami i zabawami w kropki.Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Wszystkie nasze przedszkolaki spisały się na medal.

Rajd Rowerowy ???? Szlakiem Kolejowym Reńska Wieś – Polska Cerekiew

14 września 2023 roku odbył się rajd rowerowy pod hasłem „Opolskie – jestem stąd, TU jest moja mała, piękna ojczyzna” w ramach projektu Edukacja kulturowa Opolszczyzny – EDUKO – Świętujemy aktywnie 25 lat obrony województwa opolskiego. W rajdzie udział wzięli uczniowie klasy 5 i 6. Wójt gminy Reńska Wieś Pan Tomasz Kandziora podczas kilku przystanków na naszej trasie, w interesujący sposób opowiadał nam historyczne wydarzenia z naszego regionu. Organizator rajdu zapewnił nam wszystkim pyszne poczęstunki, za co serdecznie dziękujemy.