Talenciaki

Nasza szkoła od początku roku szkolnego wystartowała w projekcie Talenciaki. Jest to już druga edycja tego projektu organizowana przez sieć sklepów LIDL. Aby wesprzeć nasza placówkę w tym projekcie wystarczy zrobić zakupy w lidlu za min 50 zł, w tym zakupić owoc lub warzywo i odebrać kupon talenciaka w kasie. Na Wasze kupony czeka specjalnie przygotowana skrzynka przy wejściu do szkoły. Przypominamy, że im więcej kuponów tym więcej sprzętu sportowego i gier mamy szanse otrzymać. Na chwilę obecną mamy zarejestrowanych prawie 150 kuponów (dziękujemy). Poniżej link do strony naszej szkoły w witrynie lidla, gdzie można na bieżąco obserwować postęp zbierania talenciaków, a także samodzielnie rejestrować kupony bez konieczności przynoszenia ich do szkoły. Przypominamy, że im więcej kuponów tym więcej sprzętu sportowego i gier mamy szanse otrzymać.

https://szkoly.lidl.pl/Talenciaki/szkola?partyId=87040013812

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *