„Zamień kropkę w arcydzieło”

Nasi szkolni artyści stanęli na wysokości zadania, biorąc udział w konkursie pn. „Od kropki do arcydzieła” organizowanym przez bibliotekę szkolną oraz GBP w Reńskiej Wsi – Filia Długomiłowice.

Poziom konkursu i zaangażowanie wszystkich uczestników były bardzo wysokie.

W ocenie prac komisja brała pod uwagę pracochłonność, pomysłowość, estetykę wykonania oraz wykorzystanie kropki zgodnie z szablonem.

Wyniki konkursu:

* W kategorii klas 1-3:

1. miejsce: Szymon Friedek z kl. 1

2. miejsce: Lena Kupka z kl. 1

3. miejsce: Elias Kupka z kl. 2

Wyróżenienia: Krzysztof Szpuga z kl. 1, Estera Kowalska z kl. 2, Andreas Krajczyk z kl. 1, Wiktoria Tracz z kl. 3

* W kategorii klas 4-7:

1. miejsce: Julia Oberle z kl. 5

2. miejsce: Maximilian Sander z kl. 4

3. miejsce: Filip Koszela z kl. 6

Wyróżnienia: Nadia Urbas z kl. 5, Angelika Semmler z kl. 4, Aleks Niewiesz z kl. 4

Zwycięzcy otrzymają dyplomy oraz nagrody. Za pierwsze miejsca nagrodą są podwójne bilety do kina, a za drugie i trzecie miejsca – książki. Wyróżnieni uczniowie otrzymają dyplomy i drobne upominki.

Nagrody zostały ufundowane przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Reńskiej Wsi – Filia Długomiłowice.

Zapraszamy do podziwiania prac uczniów.

GRATULUJEMY ????????❤