Pasowanie na Przedszkolaka

„Dziś jest dzień wyjątkowy,

Dla maluszków wprost bajkowy.

Uroczystość nie byle jaka,

To pasowanie na przedszkolaka’’

W dniu 27.10.2023 tj. piątek odbyła się uroczystość: ,,Pasowanie na przedszkolaka’’. Była to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego oraz minionego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, który został przygotowany przez ich Panie wychowawczynie. Nie zabrakło wierszy, piosenek i tańców. Punktem kulminacyjnym tego niezwykłego wydarzenia było uroczyste dokonanie pasowania przez Panią Dyrektor za pomocą ołówka. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy. Niewątpliwie to ogromne i niezapomniane przeżycie na długo pozostanie w pamięci naszych wychowanków. Gratulujemy przedszkolakom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w przedszkolu.