Dzień Wolontariusza – 15 lat minęło

Członkowie naszego Szkolnego Koła Caritas wraz z opiekunem świętowali 15 – lecie istnienia grupy. Szkolne Koło Caritas zostało powołane przez panią Barbarę Wołowską, która pełniła wówczas funkcję dyrektora szkoły, i to ona właśnie z początku zajęła stanowisko opiekuna grupy.

Miejscowy  ksiądz proboszcz odprawił w intencji wolontariuszy Mszę Świętą.

Wolontariusze zorganizowali również Dzień Wolontariusza dla uczniów naszej szkoły. Przybrał on charakter rozgrywek sportowych. Każdy z uczniów mógł zmierzyć się z konkurencjami takimi jak hula hop, klasy, skakanka, rzutki czy dobble. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni. Wszystkim Wolontariuszom życzymy chęci , siły i życzliwości na następnych 15 lat.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *