Pierwszy Dzień Wiosny w Przedszkolu

„Marzanno, Marzanno Ty słomiana panno!
Weź śniegi i lody i wynoś się do wody!”
W czwartek 21 marca wszystkie Dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny.
Uroczystości powitania Wiosny rozpoczęły się od przedstawienia grupy Żabki, która oficjalnie pożegnała wszystkie zimowe ubrania. Po zakończonym przedstawieniu wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy z bocianem oraz uczestniczyły w zajęciach wiosennej zumby. Mimo wielu atrakcji najbardziej oczekiwaną częścią dnia było wyjście na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Przedszkolaki radośnie maszerowały w wiosennym korowodzie z wiankami i wiosennymi ozdobami oraz z instrumentami, na czele którego widniała Marzanna. W barwnym pochodzie z kolorowymi gaikami wróciliśmy do przedszkola. Był to dzień, w którym każdy z nas mógł wyrazić swoją radość z przyjścia nowej pory roku.

Zapraszamy do videorelacji