JEDEN NARÓD PONAD GRANICAMI

W akcji „Jeden naród ponad granicami” chodziło o przygotowanie paczek z podstawowymi produktami żywnościowymi, które trafią do rodaków mieszkających za naszą wschodnią granicą. Pomoc skierowana jest przede wszystkim do kombatantów – starych i samotnych, często żyjących w biedzie. W Kędzierzynie-Koźlu pierwsza zbiórka prowadzona była w 2013 roku. Nasza szkolna społeczność zaangażowała się również w przygotowanie paczek. Udało się zorganizować 6 paczek. Szkolne Koło Caritas  składa serdeczne podziękowania Dyrekcji, Nauczycielom, Uczniom i Pracownikom naszej szkoły za zaangażowanie się w zbiórkę żywności długoterminowej dla naszych Rodaków na Kresach. Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc całym klasom oraz indywidualnym darczyńcom. Cieszymy się,że społeczność naszej szkoły otwiera swe serce na bliźnich w potrzebie.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *