Zakończenie roku szkolnego 2022/2023 w przedszkolu

W poniedziałek 26 czerwca została zorganizowana uroczystość pożegnania sześciolatków. Również tego dnia wszystkie dzieci z naszego przedszkola zakończyły rok szkolny 2022-2023. Spotkanie przebiegło pod hasłem:” Tacy byliśmy … a solista zespołu Universe dośpiewałby: ”jeszcze wczoraj, a dzisiaj tak jak sen – skończyło się”. Elementy dekoracyjne pięknie ilustrowały etapy rozwojowe dzieci, o czym zaproszeni goście osobiście mogli się przekonać oglądając popisy artstyczne swoich pociech. Najstarsze Pszczółki zaprezentowały okolicznościowe wiersze i wspólnie z wychowawczynią zatańczyły pełen nostalgii taniec z szarfami :” Obiecaj mi” . Następnie jak każe tradycja przedszkolna, pięciolatki pożegnały swoich starszych kolegów i wspólnie zatańczyły układ do piosenki pt.: „ Belgijka”. Nie mogło też zabraknąć krótkiego programu artystycznego najmłodszych . Wszystkie dzieci na zakończenie zaśpiewały :” Bo co może mały człowiek”, a doskonale wiemy, że ten Mały Człowiek może i potrafi naprawdę wiele. Zwieńczeniem uroczystości było przemówienie pani dyrektor, a następnie rozdanie pamiątkowych dyplomów oraz nagród książkowych. Dzieci otrzymały od wychowawców drobne upominki: breloczki, notesiki i zabawki sensoryczne. Ostatnim punktem programu było złożenie podziękowań rodzicom z grupowych trójek oraz wręczenie wychowawcom kwiatów od wdzięcznych wychowanków.

Na wakacyjny czas życzymy wszystkim Przedszkolakom samych słonecznych dni, pełnych wrażeń i tylko pozytywnych doznań , a w czasie wszystkich aktywności pamiętajcie o bezpiecznych zasadach.

Wracajcie do nas wypoczęci, uśmiechnięci z nowymi pokładami energii.

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne Publicznego Przedszkola w Długomiłowicach