Wprowadzone przez Aneta Górska

Spotkanie z pielęgniarką

W dniu 30 marca odbyły się zajęcia z doradztwa zawodowego, podczas których gościem była pielęgniarka pracująca na oddziale pulmonologicznym. Celem spotkania było przybliżenie uczniom specyfiki zawodu pielęgniarki oraz codziennych obowiązków związanych z pracą w szpitalu.Gość szczegółowo opisał swoją pracę na oddziale pulmonologicznym. Dowiedzieliśmy się, że zajmuje się opieką nad pacjentami z chorobami układu oddechowego, takimi […]