Dzień Dziecka klasy czwartej i piątej
Z okazji Dnia Dziecka czwartoklasiści i piątoklasiści uczestniczyli w wycieczce integracyjnej, podczas której połączyli aktywny wypoczynek z kontaktem z przyrodą.
Pierwszym punktem programu była wizyta w parku trampolin w Radlinie, gdzie uczniowie mogli rozwijać swoją sprawność fizyczną i koordynację ruchową.
Następnie udaliśmy się na łowisko w Suminie. Część uczniów z dużym zaangażowaniem próbowała swoich sił w wędkarstwie, ucząc się cierpliwości i koncentracji. Pozostali korzystali z uroków otaczającego lasu, podziwiając przyrodę i spędzając wspólnie czas na świeżym powietrzu.

























Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?Feel free to contribute!