Dzień dziecka klas 6-8
Tegoroczny Dzień Dziecka upłynął w naszej szkole w atmosferze radości, integracji i wspólnej zabawy. Na uczniów klas 6-8 czekało wiele atrakcji, dzięki którym każdy mógł znaleźć coś dla siebie.
Świętowanie rozpoczęliśmy od gier planszowych, które dostarczyły uczestnikom wielu emocji i okazji do zdrowej rywalizacji. Następnie uczniowie wzięli udział w projekcji filmu, podczas której mogli delektować się popcornem przygotowanym przez Samorząd Uczniowski.
Kolejnym punktem programu była międzyklasowa gra w „palanta”. Rozgrywki wzbudziły ogromne zainteresowanie i dostarczyły zarówno zawodnikom, jak i kibicom mnóstwa pozytywnych emocji. Była to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu i integracji uczniów różnych klas.
Na zakończenie każda klasa zorganizowała własny piknik, podczas którego uczniowie mogli odpocząć, porozmawiać i wspólnie świętować. Dodatkową niespodzianką były lody ufundowane przez Radę Rodziców ????????????♀️????????







Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?Feel free to contribute!