Podsumowanie akcji „Mój dom w plecaku”


Szkolne Koło Caritas zakończyło akcję „Mój dom w plecaku”, której celem było wsparcie osób w kryzysie bezdomności. Dzięki zaangażowaniu uczniów, rodziców i nauczycieli udało się zebrać liczne dary potrzebne na co dzień.
Dodatkowo podczas zorganizowanego pchlego targu zebrano 400 zł, które również przeznaczono na pomoc potrzebującym.
Wszystkie zebrane dary oraz środki finansowe zostały przekazane do łaźni dla osób bezdomnych w Opolu. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję i okazali otwarte serca oraz chęć niesienia pomocy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się realnie wesprzeć osoby potrzebujące.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *