Wioski bez troski

W środę, 13 maja, odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu
Plastycznego „Wioski bez troski”. Na konkurs wpłynęło 148 prac . Wśród wyróżnionych
znalazła się uczennica klasy III – Nadia Proesler. Uroczyste rozdanie nagród odbyło się
w Głubczycach, gdzie laureaci otrzymali nagrody oraz gratulacje za swoją twórczość
i zaangażowanie.
Talent i kreatywność uczniów zostały docenione, a sukces Nadii jest powodem do dumy dla
całej naszej szkolnej społeczności. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *