Powiatowy Konkurs Recytatorski
Z dumą informujemy, że nasze uczennice, Zuzia Talma i Angelika Semmler, reprezentowały szkołę w XV Powiatowym Konkursie Recytatorskim w Kędzierzynie-Koźlu, w którym udział wzięli uczniowie różnych szkół podstawowych z całego powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.Poziom konkursu był bardzo wysoki, a występy uczestników dostarczyły wielu emocji i wzruszeń. Tym bardziej cieszy sukces naszej uczennicy, Angeliki Semmler, która zdobyła II miejsce .Serdecznie gratulujemy obu uczennicom pięknej reprezentacji szkoły, odwagi scenicznej oraz wysokiej kultury słowa. Jesteśmy z Was bardzo dumni i życzymy kolejnych sukcesów! ✨






Dodaj komentarz
Chcesz się przyłączyć do dyskusji?Feel free to contribute!