Turniej szachowy

W dniu dzisiejszym nasi uczniowie uczestniczyli w III Turnieju Szachowych naszego Powiatu. Uczeń naszej szkoły Aleksander zajął III miejsce.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *