Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

XIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole znajomość tabliczki mnożenia to cenna umiejętność i jak się okazuje możliwość dobrej zabawy. W naszej szkole uczniowie – asystenci przygotowali pod okiem opiekunów wiele aktywności, które dały możliwość sprawdzenia i podniesienia swoich matematycznych umiejętności. Uczniowie rozwiązywali wylosowane zadania, grali w gry liczbowe, tworzyli konstrukcje przestrzenne, układali puzzle i wypełniali karty pracy. Nauka połączona z dobrą zabawą na pewno przyniesie wszystkim uczniom wiele korzyści i przekona, że tabliczkę mnożenia da się lubić.

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *