Ekologiczna moda w Przedszkolu w Długomiłowicach

22 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Ziemi. Z tej okazji nasze przedszkole zorganizowało konkurs o tematyce ekologicznej. Jego głównym celem jest inspirowanie do wykorzystywania w kreatywny sposób surowców wtórnych oraz zwiększenie świadomości ekologicznej wśród społeczności przedszkolnej.

W tegorocznej edycji konkursu pod hasłem „Eko Modni” zadaniem uczestników było przygotowanie stroju wykonanego z materiałów przeznaczonych do recyklingu. Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem. Uroczyste rozstrzygnięcie odbyło się 21 kwietnia. Za pomysłowość, kreatywność i zaangażowanie wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody, natomiast z każdej grupy wyróżnione zostały trzy pierwsze miejsca za które wręczone zostały nagrody główne oraz pamiątkowe dyplomy .

Zapraszamy na film z pokazu dostępnym pod poniższym linkiem: