Dzień Babci i Dziadka w Publicznym Przedszkolu w Długomiłowicach.

Dnia 24.01.2023 w Publicznym Przedszkolu w Długomiłowicach odbyły się uroczyste obchody Dnia Babci i Dziadka połączone ze spotkaniem kolędowym. Wszyscy goście, organizatorzy, a także najmłodsi, mogli poczuć w to piękne styczniowe popołudnie, świąteczny klimat podczas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Przedszkolaki stanęły na wysokości zadania pod okiem swoich wychowawców, prezentując bogaty program słowno-muzyczny. Wszak ich odbiorcami byli niecodzienni goście-Babcie i Dziadkowie. Była to bardzo podniosła uroczystość, pełna uśmiechu, radości oraz oczywiście dumy dziadków oraz rodziców naszych pociech. Po zakończonej części artystycznej dzieci w dowód miłości oraz podziękowania, wręczyły swoim Babciom oraz Dziadkom własnoręcznie wykonane upominki, a następnie zaprosiły ich na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Ta uroczystość na długo zapadnie wszystkim w pamięci.