Świąteczny Turniej Szachowy

21 grudnia w naszej szkole odbył się Świąteczny Turniej Szachowy. To już drugi z cyklu czterech zaplanowanych w tym roku szkolnym. Uczniowie zostali podzieleni na dwie kategorie, klasy 3-4 oraz 5-6. W klasyfikacji dziewcząt klas starszych pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Słupina, drugie Emilia Pytlik. Wśród ich młodszych koleżanek na miejscu pierwszym uplasowała się Agata Zięba, drugie miejsce zajęła Angelika Semmler, trzecia była Zuzanna Talma.  Wśród chłopców starszej grupy bezkonkurencyjny okazał się Aleksander Korobczuk, który zdobył komplet punktów, tym samym zajmując pierwsze miejsce, drugi był Armin Cebula, trzeci Paweł Gola. W młodszej grupie najlepszy był Marcel Dwucet, tuż za nim uplasował się Dominik Pytlik, na najniższym podium stanął Maximilian Sander. Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Zawody przeprowadził i sędziował p. Lesław Galacki , a nagrody dla zwycięzców ufundowała pani Dyrektor.