Turniej szachowy

Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie: Armin Cebula, Paweł Gola, Aleksander Korobczuk i Wiktoria Słupina, zajęła pierwsze miejsce w mistrzostwach powiatu w szachach drużynowo. Nasi szachiści okazali się bezkonkurencyjni wygrywając 4 z 5 pojedynków, co pozwoliło wyprzedzić im szkołę podstawową nr 9 , która zajęła miejsce drugie. Na kolejnych miejscach uplasowały się: ZSP w Reńskiej Wsi, ZSP w Pokrzywnicy. ZSP w Wiekszycach i PSP nr 6 w Kędzierzynie. Tym zwycięstwem nasza drużyna wywalczyła sobie awans i  już za dwa tygodnie będzie reprezentować szkołę oraz powiat kędzierzyńsko-kozielski na półfinałach wojewódzkich w Strzelcach Opolskich. Zawodników do turnieju przygotował p. Lesław Galacki. Serdecznie gratulujemy uczniom i trenerowi, a także trzymamy kciuki za kolejny etap. 

0 komentarzy:

Dodaj komentarz

Chcesz się przyłączyć do dyskusji?
Feel free to contribute!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *